bilety
pl

Targi KNIEJE to nie tylko różnorodna ekspozycja szeroko rozumianego asortymentu myśliwskiego, ale też kuchnia i sztuka myśliwska, gra na rogu, wabienie zwierzyny, ptaki wykorzystywane w sokolnictwie, psy myśliwskie, pokazy mody łowieckiej, rozmowy, wymiana myśli, doświadczeń i wiele innych elementów tworzących kulturę łowiecką!

POBIERZ PROGRAM >>>

 

Przestrzenie i wydarzenia specjalne:

  • Strefa Edukacji Przyrodniczej – pawilon 8A

Organizacja: Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Pile, Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Bydgoszczy, Katedra Łowiectwa i Ochrony Lasu, Wydział Leśny, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Międzynarodowe Targi Poznańskie

  • Aranżacja przestrzeni „Kultura łowiecka” – pawilon 8A

Organizacja: Klub Kolekcjonerów Polskiego Związku Łowieckiego, Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Poznaniu, Międzynarodowe Targi Poznańskie

  • 9 lutego – piątek | Prezentacja wyposażenia pilota F-16 – pawilon 8A

Organizacja: 31 Baza Lotnictwa Taktycznego Poznań - Krzesiny

  • 10 lutego – sobota | F-16 Tiger Demo Team Poland – pawilon 8A

  • 10 i 11 lutego – sobota i niedziela | 33. Baza Lotnictwa Transportowego Powidz, reprezentowana przez Zespół Działań Specjalnych – pawilon 8A

  • Strefa Knives & Knifemaking – pawilon 8A

Organizacja: Knife.Supply

  • Strzelnice do strzelań elektronicznych – pawilon 8A

Organizacja: Wielkopolski Związek Strzelectwa Sportowego

  • Strzelnica ASG – pawilon 8A

Organizacja: CG Furia

 

*  Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu.

Stan na dzień 01.02.2018r.

PROGRAM WYDARZEŃ

KNIEJE & SURVIVAL FORCE EXPO 2018

Stan na dzień 29.01.2018

 

PIĄTEK - 9 lutego 2018

 

11:00

 

Otwarcie ekspozycji dla zwiedzających

 

11:30 – 12:00

Koncert zespołu BABRZYSKO przy PZŁ o/Poznań

Organizacja: Zarząd Okręgowy PZŁ Poznań

Strefa prelekcyjna, pawilon 8

13:00 - 14:00

Zawody w jedzeniu 1 kg burgera z dziczyzny

Organizacja: Darz Bór

Scena, pawilon 8A

14:00 – 14:20

Sokolnictwo – wczoraj i dziś. Prezentacja ptaków

Organizacja: Ptasior

Scena, pawilon 8A

14:00 - 16:00

Turniej strzelecki ASG

Organizacja: CG Furia

Strzelnica ASG,

pawilon 8A

12:30 - 13:00

Telefon w terenie. Na co zwrócić uwagę, jakie pobrać aplikacje i co trzeba wiedzieć o technologii do warunków ekstremalnych?

Organizacja: Bestcena.pl / CATERPILLAR

Strefa prelekcyjna, pawilon 8

14:30 – 15:00

Koncert zespołu BABRZYSKO przy PZŁ o/Poznań

Organizacja: Zarząd Okręgowy PZŁ Poznań

Scena, pawilon 8A

15:00 – 18:00

Zawody w strzelectwie sportowym o Puchar Prezesa Wielkopolskiego Związku Strzelectwa Sportowego oraz Prezesa Międzynarodowych Targów Poznańskich

Zawody dla wystawców.

Strzelnice w pawilonie 8A

17:00 - 17:15

Rozstrzygnięcie zawodów strzeleckich

Organizacja: CG Furia

Scena, pawilon 8A

19:00

Zamknięcie ekspozycji dla zwiedzających

 

 

 

 

 

 

 

SOBOTA - 10 lutego 2018

10:00

Otwarcie ekspozycji dla zwiedzających

 

10:15 – 10:45

Koncert zespołu BABRZYSKO przy PZŁ o/Poznań

Organizacja: Zarząd Okręgowy PZŁ Poznań

Strefa prelekcyjna, pawilon 8

10:50 – 11:30

Zawody w jedzeniu 1 kg burgera z dziczyzny

Organizacja: Darz Bór

Scena, pawilon 8A

11:30 – 12:00

Prezentacja psów ratowniczych

Organizacja: Specjalistyczna Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza Poznańskiej Straży Pożarnej

Scena, pawilon 8A

11:00-11:50

Zasady bezpiecznego posługiwania się bronią palną

Organizacja: Naval Polska

Strefa prelekcyjna, pawilon 8

12:00

Ceremonia otwarcia targów

Organizacja: Międzynarodowe Targi Poznańskie,

Scena, pawilon 5

12:00 -  12:20

Pokazy mody myśliwskiej i outdoorowej

Organizacja: Gazeta Łowiecka, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Fjällräven

Scena pawilon 8A

12:00-13:20

Rola szkolenia z survivalu w działaniach Wojsk Specjalnych
b. dowódca JW. GROM – płk Piotr Gąstał

Strefa prelekcyjna, pawilon 8

12:00 – 16:00

Zawody w strzelectwie sportowym o Puchar Prezesa Wielkopolskiego Związku Strzelectwa Sportowego oraz Prezesa Międzynarodowych Targów Poznańskich

Zawody dla zwiedzających.

Strzelnice w pawilonie 8A

12:00 – 14:00

Konkurs budowy ambon do polowań zbiorowych

Organizacja:  Organizacja: Fiskars, Husqvarna, Gazeta Łowiecka

Przestrzeń w pasażu, aleja lipowa

12:30 – 12:50

Wręczenie nagród w VII edycji konkursu miesięcznika "Brać Łowiecka" i firmy Swarovski na najciekawsze parostki sezonu 2017/2018

Organizacja: Miesięcznik Brać Łowiecka i Firma Swarovski

Scena, pawilon 8A

13:30 -14:20

Akademia Świadomego Myśliwego - wizerunek, media społecznościowe, blokowanie polowań

Organizacja: Darz Bór

Strefa prelekcyjna, pawilon 8

13:00 – 14:00

Finał Miss/Mister Psów Myśliwskich

Organizacja: Poradnik Łowiecki

Scena, pawilon 8A

14:00 – 15:00

Pokazy kulinarne w wykonaniu Krzysztofa Lechowskiego

Scena, pawilon 8A

14:00-16:00

Turniej strzelecki ASG

Organizacja: CG Furia

Strzelnica ASG

pawilon 8A

14:30 - 15:00

Pozwolenie na broń – co i jak?

Organizacja: Karol Nowacki – szkolenia Ensis

Strefa prelekcyjna, pawilon 8

15:15 -  15:40

Sokolnictwo - prezentacja ptaków

Organizacja: SOKOLARNIA

Scena, pawilon 8A

15:10-15:40

Telefon w terenie. Na co zwrócić uwagę, jakie pobrać aplikacje i co trzeba wiedzieć o technologii do warunków ekstremalnych?

Organizacja: Bestcena.pl / CATERPILLAR

Strefa prelekcyjna, pawilon 8

15:45

Wręczenie nagród w konkursie budowy ambon do polowań zbiorowych

Scena, pawilon 8A

16:00

Wręczenie nagród Zawody w strzelectwie sportowym o Puchar Prezesa Wielkopolskiego Związku Strzelectwa Sportowego oraz Prezesa Międzynarodowych Targów Poznańskich

Scena, pawilon 8A

17:00-17:15

Rozstrzygnięcie zawodów strzeleckich

Organizacja: CG Furia

Scena, pawilon 8A

18:00

Zamknięcie ekspozycji dla zwiedzających

 

NIEDZIELA - 11 lutego 2018

10:00

Otwarcie ekspozycji dla zwiedzających

 

10:30 – 11:00

Prezentacja psów ratowniczych

Organizacja: Specjalistyczna Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza Poznańskiej Straży Pożarnej

Scena, pawilon 8A

11:00 - 11:30

Zawody w jedzeniu 1 kg burgera z dziczyzny

Organizacja: Darz Bór

Scena, pawilon 8A

11:15 - 11:50

Jaka broń dostępna jest bez pozwolenia?

Organizacja: Karol Nowacki – szkolenia Ensis

Strefa prelekcyjna, pawilon 8

11:30 - 12:30

Pokazy kulinarne w wykonaniu Krzysztofa Lechowskiego

Scena, pawilon 8A

12:30 – 13:00

Pokazy mody myśliwskiej i outdoorowej

Organizacja: Gazeta Łowiecka, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Fjällräven

Scena, pawilon 8A

12:00 – 14:00

Konkurs budowy ambon do polowań zbiorowych

Organizacja: Fiskars, Husqvarna, Gazeta Łowiecka

Przestrzeń w pasażu, aleja lipowa

12:00 - 13:00

Akademia Świadomego Myśliwego - wizerunek, media społecznościowe, blokowanie polowań

Organizacja: Darz Bór

Strefa prelekcyjna, pawilon 8

13:00-13:30

Telefon w terenie. Na co zwrócić uwagę, jakie pobrać aplikacje i co trzeba wiedzieć o technologii do warunków ekstremalnych?

Organizacja: Bestcena.pl / CATERPILLAR

Strefa prelekcyjna, pawilon 8

13:00-15:00

Turniej strzelecki ASG

Organizacja: CG Furia

Strzelnica ASG

pawilon 8A

13:30-14:00

Sokolnictwo - prezentacja ptaków

Organizacja: SOKOLARNIA

Scena, pawilon 8A

13:30-14:00

Pieszo przez wszystkie Puszcze w Polsce

Organizacja: Seweryn Kubicki "Piechur"

Strefa prelekcyjna, pawilon 8

14:15 – 15:00

Koncert zespołu VENATOR

Organizacja: Katedra Łowiectwa i Ochrony Lasu, Wydział Leśny, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Scena, pawilon 8A

15:00 -15:30

Sokolnictwo - prezentacja ptaków

Organizacja: Ptasior

Scena, pawilon 8A

16:00-16:15

Rozstrzygnięcie zawodów strzeleckich

Organizacja: CG Furia

Scena, pawilon 8A

17:00

Zamknięcie ekspozycji

 

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact