bilety
pl

Rozpocznij swoją przygodę z łowiectwem właśnie w Poznaniu!

W drugi weekend lutego w Poznaniu odbędą się Targi Myślistwa i Strzelectwa KNIEJE, które po raz kolejny połączą tradycję, rzemiosło i kulturę łowiecką.

 

Czwarta odsłona Targów KNIEJE odbędzie się w dniach 9-11 lutego roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Tradycyjnie KNIEJE będą częścią bloku targów 5 PASJI, który zajmie powierzchnię ekspozycyjną aż 9 hal wystawowych. Dwa pawilony 8 i 8A zostaną poświęcone myśliwym.

W czwartej edycji Targów KNIEJE weźmie udział kilkudziesięciu producentów i dystrybutorów z Polski i zagranicy, którzy zaprezentują ponad 200 wiodących w branży marek. Myśliwi do swojej dyspozycji będą mieć bogatą ekspozycję broni, odzieży, pojazdów terenowych i kunsztownie wykonanych gadżetów, które usprawnią każdą wyprawę łowiecką. Dodatkowo bogatą ekspozycję poszerzą również firmy mające w swojej ofercie pojazdy terenowe czy ekwipunek turystyczny.

Targi KNIEJE odbywają się w tym samym czasie, co Targi Wędkarskie RYBOMANIA, Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych BOATEX, Targi Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON oraz Targi Survival Force Expo dedykowane miłośnikom sztuki przetrwania i paramilitarnych klimatów. W dniach 9-11 lutego wszystkie ekspozycje będzie można zwiedzać w ramach jednego biletu wstępu!

 

Sprawdź ceny biletów >>>

 

Sprawdź mapę ekspozycji >>>

 

Sprawdź listę wystawców >>>

 

Sprawdź program wydarzeń >>>

 

2018-02-07