bilety
pl

28-11-2013

Zaplanuj udział w targach z PMT

Już jest! Specjalne wydanie Poznańskiego Magazynu Targowego „Kalendarz targów 2014” jest już dostępne on-line. W czytelny sposób - w podziale chronologicznym i branżowym prezentujemy ponad 70 wydarzeń targowych organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie w przyszłym roku. Bądź na bieżąco – zaplanuj z PMT udział w targach!

więcej

25-11-2013

COP 19 sukcesem politycznym i organizacyjnym

„Najlepsza konferencja klimatyczna od 13 lat” – tak organizację zakończonej konferencji klimatycznej na Stadionie Narodowym ocenili uczestnicy szczytu COP19. Przygotowaniem szczytu od strony infrastrukturalnej zajmowały się Międzynarodowe Tragi Poznańskie.

więcej

19-11-2013

Ostatni dzień Szczytu Klimatycznego COP 19

Miesiące przygotowań i…. powoli zbliżamy się do końca Konferencji Klimatycznej COP 19.Dziś ma nastąpić oficjalne zakończenie szczytu, wydarzenia, którego przygotowaniem od strony infrastrukturalnej zajmowały się Międzynarodowe Tragi Poznańskie.

więcej

03-10-2013

Poznańska Inauguracja Akademicka - relacja video

1 października 2013 roku po raz pierwszy w historii studenci poznańskich uczelni publicznych wspólnie zainaugurowali rok akademicki. Uroczystość, która odbyła się w Sali Ziemi Poznań Congress Center, uświetnił swą obecnością prezydent RP, Bronisław Komorowski. Zapraszamy do obejrzenia materiału video z tego wydarzenia!

więcej

01-10-2013

Witamy nowych studentów!

Wspólnym odśpiewaniem hymnu „Gaudeamus Igitur” zakończyła się uroczysta Poznańska Inauguracja Akademicka w Sali Ziemi Poznań Congress Center, podczas której rok akademicki 2013/14 powitali studenci poznańskich uczelni publicznych. Honorowym gościem uroczystości był Prezydent RP Bronisław Komorowski.

więcej

01-10-2013

Prezydent na Targach

Już po raz drugi w okresie czterech miesięcy Prezydent RP Bronisław Komorowski odwiedza Międzynarodowe Targi Poznańskie. Tym razem powodem wizyty głowy państwa jest Poznańska Inauguracja Akademicka, która dziś o godz. 11.00 rozpocznie się w Sali Ziemi.

więcej

03-07-2013

Zaprojektuj swoje stoisko w KREATORZE STOISK

Oddajemy do Państwa dyspozycji nowe, unikatowe narzędzie, dzięki któremu w kilka minut można samodzielnie zaprojektować proste stoisko targowe - KREATOR STOISK

więcej

19-06-2013

Nowe wydanie Poznańskiego Magazynu Targowego już w sieci!

Już jest! Pierwsze wydanie nowego Poznańskiego Magazynu Targowego! Dobrze znane w branży targowej czasopismo zmienia się, by jeszcze lepiej wspierać czytelników we wdrażaniu dobrych praktyk oraz zwiększaniu efektywności wystąpień targowych

więcej
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact