bilety
pl

05-10-2018

Golden Marketing Conference - nowy wymiar marketingu

Już 14-15 listopada w Katowicach odbędzie się najbardziej wyczekiwane wydarzenie marketingowe tej jesieni w Polsce.

więcej

01-10-2018

Zmarł Grzegorz Russak

Dr Grzegorz Russak to kucharz, gawędziarz, propagator narodowych tradycji kulinarnych.

więcej

27-09-2018

UDANE łowy już w lutym w Poznaniu!

Najszersza oferta nowości na sezon łowiecki, pokaz aktualnych trendów w modzie myśliwskiej, zawody strzeleckie, prezentacja najpiękniejszych rasów psów myśliwskich oraz ptaków niezbędnych podczas polowań, a także świetna zabawa i wiele pozytywnych doświadczeń kulinarnych – tak właśnie zapowiada się piąta edycja Targów Łowieckich KNIEJE, która odbędzie się w Poznaniu w dniach 1-3 lutego 2019 roku.

więcej

25-09-2018

Myśliwi na razie nie pójdą na polowanie z łukiem

Polska nie dołączy do grona państw dopuszczających polowania za pomocą łuku. Zmiana Prawa łowieckiego musi być poprzedzona badaniami naukowych. Takie chce przeprowadzić uczelnia z Poznania – informuje minister środowiska.

więcej

04-07-2018

Na targach tłoczno od atrakcji

Mundial trwa, a wraz z nim poznańska Strefa Kibica na Międzynarodowych Targach Poznańskich oraz towarzyszące jej Lato na Targach. Jakie atrakcje czekają poznaniaków w najbliższych dniach? Turniej piłkarski, turniej siatkówki plażowej, warsztaty i porady dla zdrowia, wypożyczalnia sprzętu sportowego, kino plenerowe – dla każdego coś miłego.

więcej

27-06-2018

Czytaj on-line Poznański Magazyn Targowy

Zapraszamy do lektury kolejnego wydania Poznańskiego Magazynu Targowego. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi i wydarzenia, przedstawiamy Halę Arena, która dołączyła do grona obiektów zarządzanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. A ponadto…

więcej

06-06-2018

Global Exhibitions Day po raz trzeci!

6 czerwca już po raz trzeci branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji zapraszamy na krótką wyprawę po Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wszystkiego dobrego dla całej naszej targowej społeczności!

więcej

16-02-2018

Relacja z Targów KNIEJE

Od zakończenia Targów KNIEJE minęło już 5 dni. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej zapowiedzi odcinka specjalnego Knieje 2018, które został nagrany przez HUNTING&PASSION.

więcej
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact