bilety
pl

23-11-2018

Black Friday! Kup bilet taniej o 20 % taniej

Bilety na Knieje w promocyjnej cenie

więcej

22-10-2018

Pracuj z nami przy COP24!

Szukamy współpracowników z Katowic i aglomeracji śląskiej do pracy przy obsłudze konferencji klimatycznej COP24. Jeśli znasz język angielski w stopniu komunikatywnym i chcesz zyskać doświadczenie przy dużym, międzynarodowym projekcie – czekamy być może na Ciebie!

więcej

15-10-2018

Polski Związek Łowiecki patronem honorowym Targów KNIEJE

Z nieukrywaną satysfakcją informujemy, że Patronem Honorowym Targów Łowieckich KNIEJE został Polski Związek Łowiecki, którzy wesprze wydarzenie, doceniają tym samym jego rangę.

więcej

05-10-2018

Golden Marketing Conference - nowy wymiar marketingu

Już 14-15 listopada w Katowicach odbędzie się najbardziej wyczekiwane wydarzenie marketingowe tej jesieni w Polsce.

więcej

01-10-2018

Zmarł Grzegorz Russak

Dr Grzegorz Russak to kucharz, gawędziarz, propagator narodowych tradycji kulinarnych.

więcej

27-09-2018

UDANE łowy już w lutym w Poznaniu!

Najszersza oferta nowości na sezon łowiecki, pokaz aktualnych trendów w modzie myśliwskiej, zawody strzeleckie, prezentacja najpiękniejszych rasów psów myśliwskich oraz ptaków niezbędnych podczas polowań, a także świetna zabawa i wiele pozytywnych doświadczeń kulinarnych – tak właśnie zapowiada się piąta edycja Targów Łowieckich KNIEJE, która odbędzie się w Poznaniu w dniach 1-3 lutego 2019 roku.

więcej

25-09-2018

Myśliwi na razie nie pójdą na polowanie z łukiem

Polska nie dołączy do grona państw dopuszczających polowania za pomocą łuku. Zmiana Prawa łowieckiego musi być poprzedzona badaniami naukowych. Takie chce przeprowadzić uczelnia z Poznania – informuje minister środowiska.

więcej

04-07-2018

Na targach tłoczno od atrakcji

Mundial trwa, a wraz z nim poznańska Strefa Kibica na Międzynarodowych Targach Poznańskich oraz towarzyszące jej Lato na Targach. Jakie atrakcje czekają poznaniaków w najbliższych dniach? Turniej piłkarski, turniej siatkówki plażowej, warsztaty i porady dla zdrowia, wypożyczalnia sprzętu sportowego, kino plenerowe – dla każdego coś miłego.

więcej
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact