bilety
pl
home

Zapraszamy na pierwszy dzień Targów KNIEJE

Dziś punktualnie o godzinie 11.00 rozpoczną się Targi Myślistwa i Strzelectwa KNIEJE, które potrwają do niedzieli, 19 lutego.

 

W trzeciej edycji najważniejszych w naszym kraju targów branży łowieckiej weźmie udział kilkudziesięciu producentów i dystrybutorów z Polski i zagranicy, którzy zaprezentują ponad 200 wiodących w branży marek. Myśliwi do swojej dyspozycji będą mieć bogatą ekspozycję broni, odzieży, pojazdów terenowych i kunsztownie wykonanych gadżetów, które usprawnią każdą wyprawę łowiecką. Dodatkowo bogatą ekspozycję poszerzą również firmy mające w swojej ofercie pojazdy terenowe czy ekwipunek turystyczny. Targi KNIEJE to również bogactwo wydarzeń towarzyszących. Dziś w programie m.in.koncert zespołu BABRZYSKO, pokaz ptaków myśliwskich oraz zawody w strzelectwie sportowym. Serdecznie zapraszamy do udziału w VIP DAY.

 

Sprawdź program wydarzeń >>>

 

Przypominamy, że KNIEJE należą do bloku „Tragów Czterech Pasji” i odbywają się w tym samym czasie, co Targi RYBOMANIA, Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych BOATEX oraz Targi Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON. W dniach 18-19 lutego wszystkie ekspozycje będzie można zwiedzać w ramach jednego biletu wstępu!

2017-02-17
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact