bilety
pl
home

Startuje ostatni dzień targów KNIEJE 2017!

Rekordowa ilość gości, optymistyczne nastroje i pozytywne opinie potwierdzają - KNIEJE 2017 to najbardziej spektakularna edycja targów łowieckich! Poznaj dzisiejsze atrakcje.

Ostatni dzień targów KNIEJE to ogrom emocji, zabawy i atrakcji!

Pierwszych gości przywita prezentacją biżuterii firma Chart - Firma Rodzinna - jedna z nielicznych polskich pracowni jubilerskich, która w swojej ofercie posiada szeroki i zróżnicowany asortyment biżuterii myśliwskiej. Towarzyszyć jej będzie znana wśród myśliwych marka GRUBE, wraz ze swoim doskonałym asortymentem odzieży. Zaraz potem słynny na europejskiej scenie łowieckiej Tomasz Maliński - mistrz Europy w wabieniu jeleni, zaprezentuje tę sztukę na scenie. Kto nigdy nie doświadczył tego widowiskowego sposobu podchodzenia zwierzyny musi to zobaczyć!

Koła łowieckie z pewnością zainteresują prelekcje o nowych technologiach w łowiectwie. Natomiast gości całych Targów 4 Pasji niewątpliwie przyciągnie pokaz sokolnictwa z prezentacją ptaków - w wykonaniu firmy SOKOLNIK. Prawdziwego ducha myślistwa będzie można poczuć podczas koncertu zespołu VENATOR, a oficjalną część występów na scenie zakończy pokaz mody myśliwskiej i outdoorowej Jahti Jakt oraz Regatta!

 

Wygraj czesne na studia podyplomowe Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu!

Dziś odbędzie się finał oraz półfinał konkursu z wiedzy łowieckiej zorganizowany przez Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu. Warto wziąć udział, ponieważ do wygrania jest roczne czesne na studia podyplomowe „Gospodarka łowiecka i ochrona zwierzyny”, prowadzone przez Katedrę Łowiectwa i Ochrony Lasu. Półfinał zaczyna się dzisiaj o godzinie 13:00 - sprawdźcie swoją wiedzę!

 

A jak bawiliśmy się wczoraj? Zobaczcie na zdjęciach!

news-knieje-2.jpg

news-knieje-3.jpg

news-knieje-4.jpg

news-knieje-8.jpg

news-knieje-5.jpg

news-knieje-6.jpg

news-knieje-7.jpg

 


2017-02-19
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact