bilety
pl
home

Pieski świat na KNIEJACH!

W finale konkursu na miss/mistera psów myśliwskich wystąpiło 14 psich piękności. Zobacz, kto został ulubieńcem jury i publiczności!

"Włóczka" nie tylko dla kotów

Pies myśliwski to pies pracujący podobnie jak psi terapeuta lub pies policyjny. Prócz doskonałej kondycji, nienagannego wyglądu zgodnego z "typem rasy" oraz perfekcyjnego ułożenia, pies myśliwski musi umieć jeszcze wiele innych rzeczy. Tropienie, "praca pod ziemią", czy aportowanie to tylko niektóre z psich umiejętności.

W dzisiejszym finale konkursu miss/mistera psa myśliwskiego można było zobaczyć m.in. aporterów, dzikarzy i posokowców. Jury oceniało wygląd psa, jakość prezentacji oraz relacje czworonoga ze swoim właścicielem. Osoby, które dopiero rozpoczynają przygodę z łowiectwem, mogły się dowiedzieć od doświadczonych hodowców czym jest w myśliwskiej gwarze "farba", "włóczka", czy "gon".

Po budzących wiele emocji pokazach, jury ostatecznie wybrało zwycięzcę. Pierwsze miejsce zajął jedyny w konkursie przedstawiciel rasy porcelaine, z grupy psów gończych. Gratulujemy!

 

Organizator: Poranik Łowiecki


psy-mysliwskie-1.JPG

 

psy-mysliwskie-2.JPG

psy-mysliwskie-3.JPG psy-mysliwskie-5.JPG

psy-mysliwskie-4.JPG

psy-mysliwskie-6.JPG

psy-mysliwskie-7.JPG


2017-02-18
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact