bilety
pl
home

Oferta dla wystawców KNIEJE 2018

Już 9-11 lutego 2018 na targach ponownie zagości blisko 50 tys. osób zainteresowanych aktywnościami w terenie. Wśród nich pojawi się ponad 10 tys. myśliwych, leśników i pasjonatów łowiectwa oraz strzelectwa. Zaprezentuj im swoją ofertę!

Targi Myślistwa i Strzelectwa KNIEJE znacząco wyróżniają się na tle targów o podobnej tematyce. Najwyższa dynamika wzrostu zwiedzających, największe i najbardziej aktywne social media oraz prestiżowe otoczenie Międzynarodowych Targów Poznańskich posiadających 55% rynku targowego w Polsce, otwierają przed wystawcami doskonałe możliwości prezentacji, promocji i sprzedaży swojej oferty.

Wraz z targami KNIEJE odbywają się targi wyposażenia survivalovego i militarnego Survival Force Expo, Targi wędkarskie RYBOMANIA, targi sprzętu pływającego i sportów wodnych BOATEX oraz targi turystyki regionów Tour Salon. Dopasowane tematycznie imprezy towarzyszące z wejściem na ten sam bilet przyciągają łącznie ponad 40 tys. osób, które mogą stać się potencjalnym klientem. Natomiast dzień VIP skierowany bezpośrednio do branży to okazja do nawiązania nowych relacji biznesowych.

Udział w targach to prawdziwe spotkania i realne korzyści.

Pobierz folder z ofertą dla Wystawców >

2017-10-27
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact