bilety
pl
home

KNIEJE 2017 już za nami!

3 edycja najdynamiczniej rozwijających się targów myśliwskich i strzeleckich właśnie dobiegła końca. Dziękujemy za tak liczny udział!

Rekordowa ilość wystawców i powierzchni oraz zwiedzających!

W tym roku na targach KNIEJE czekało na zwiedzających ponad 5300 metrów kwadratowych ekspozycji, czyli niemal dwukrotnie więcej niż w roku ubiegłym. Niezwykle bogata oferta 110 wystawców, prezentujących tysiące produktów od 200 marek myśliwskich przyciągnęła olbrzymią publikę, wśród której znaleźli się myśliwi, leśnicy oraz fani sportów strzeleckich i outdoorowych.

Prócz obszernej ekspozycji przygotowaliśmy ponad 30 punktów programu. Największym powodzeniem cieszył się finał konkursu na miss/mistera psa myśliwskiego, pokaz sztuki wabienia jeleni w wykonaniu mistrza Europy Tomasza Malińskiego oraz pokaz mody myśliwskiej. Natomiast najchętniej fotografowanym stoiskiem było oczywiście stanowisko PTASIOR z ptakami łownymi.

To były 3 pasjonujące dni, które dzięki Wam były pełne niepowtarzalnego klimatu i ciepłej, pozytywnej atmosfery. Ponownie dziękujemy, że byliście z nami i mogliśmy razem przez 3 dni przeżywać emocje kolejnej edycji targów KNIEJE. Do zobaczenia za rok - Darz Bór!

 


2017-02-19
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact