bilety
pl
home

Drugi dzień Targów KNIEJE

Wystawa trofeów łowieckich, aranżacja przestrzeni „Pokój Wielkopolskiego Myśliwego”, strzelnice do strzelań elektronicznych, koncert zespołu BABRZYSKO, pokazy mody REGATTA, JAHTI JAKT, konkurs budowy ambon do polowań zbiorowych, finał Miss/Mister Psów Myśliwskich, sztuka wabienia jeleni – to i wiele więcej czeka na wszystkich, którzy dziś odwiedzą Targi KNIEJE.

 

Ekspozycja wystawiennicza czynna jest w godz. 9.00-18.00. Tradycyjnie KNIEJE są częścią bloku targów 4 PASJI, który w tym roku zajmuje rekordową powierzchnię ekspozycyjną. Dwa pawilony poświęcone są myśliwym. Oznacza to, że trwająca od wczoraj bardzo emocjonująca impreza jest dwukrotnie większa od ubiegłorocznej, zarówno pod względem powierzchni, jak i liczby wystawców oraz wydarzeń towarzyszących.

 

1 bilet za 20 zł = 4 targi!

KNIEJE zachwycą Was dzisiaj mnogością ofert ponad 200 marek dla myśliwych, leśników, fotografów i fascynatów przyrody, ale też fanów sportów outdoorowych. Uroczystym koncertem przywita gości zespół BABRZYSKO, a następnie rozpocznie się pokaz mody - nie tylko dla amatorów łowiectwa.

Ten dzień będzie przebiegał pod znakiem zawodów i zmagań sportowych. Odbędzie się turniej strzelectwa, zawody w budowaniu ambon myśliwskich, finał konkursu miss i mistera psów myśliwskich oraz finał konkursu na najciekawsze parostki.

Pokazy sokolnictwa jak zwykle przyciągną tłumy miłośników zwierząt, a pokazy ręcznie wykonywanej biżuterii z motywem łowieckim oczarują nie tylko żeńską część widowni.

W tym samym czasie goście Targów KNIEJE będą mogli zwiedzić także największą imprezę wędkarską w Europie - Rybomanię, gdzie najefektowniejszą częścią ekspozycji jest ogromne akwarium z dziesiątkami ryb! Tuż obok - na targach BOATEX - poznacie tajemnice żeglarstwa i sportów wodnych, a na TOUR SALON odkryjecie najciekawsze zakątki całego świata!

 

Targi 4 Pasji - warto tu być!

Sprawdź:


ceny biletów >>>

plan ekspozycji >>>

program wydarzeń >>>

listę wystawców >>>

2017-02-18
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact