pl
home

20-11-2017

Dobra lekcja dla myśliwych

Targi KNIEJE będą dobrą lekcją dla początkujących myśliwych oraz bardziej doświadczonych w tej sferze miłośników lasu. Myśliwi nieustannie poszukują nowy wyzwań i chętnie czerpią z doświadczenia kolegów po fachu. Targi KNIEJE to świetna okazja do poznania najnowszych trendów oraz możliwość wymienia się doświadczeniami i wiedzą. Dodatkowo to okazja do uczestniczenia w pokazach na żywo i wielu innych atrakcjach.

więcej

10-11-2017

12 grudnia mija termin zgłoszeń na Targi KNIEJE

W 2018 roku Poznań po raz kolejny stanie się miejscem prezentacji kompleksowej oferty dla myśliwych, rozpoczynając tym samym nowy sezon spotkań dla wszystkich pasjonatów strzelectwa. Czwarta edycja Targów Myślistwa i Strzelectwa KNIEJE, która odbędzie w dniach 9-11 lutego 2018 roku, z pewnością przyciągnie tysiące profesjonalistów zainteresowanych nowinkami z branży łowieckiej, stwarzając doskonałe warunki do nawiązania kontaktów handlowych.

więcej

27-10-2017

Oferta dla wystawców KNIEJE 2018

Już 9-11 lutego 2018 na targach ponownie zagości blisko 50 tys. osób zainteresowanych aktywnościami w terenie. Wśród nich pojawi się ponad 10 tys. myśliwych, leśników i pasjonatów łowiectwa oraz strzelectwa. Zaprezentuj im swoją ofertę!

więcej

01-09-2017

Zaplanuj udział w targach w roku 2018

Zapraszamy do lektury specjalnego interaktywnego wydania Poznańskiego Magazynu Targowego „Kalendarz targów 2018”. To jedyna taka publikacja na rynku!

więcej

06-06-2017

Zostań gwiazdą #GED17!

7 czerwca już po raz drugi branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę, dzięki której każdy może stworzyć wyjątkową okładkę prasową z własnym zdjęciem!

więcej

06-06-2017

7 czerwca obchodzimy Światowy Dzień Targów

Przemysł targowy, reprezentowany przez organizatorów targów, operatorów obiektów targowych, stowarzyszenia targowe i dostawców usług komplementarnych dla organizacji targów, wystaw i eventów, mają niezwykły wpływ na światową gospodarkę.

więcej

05-06-2017

Czytaj on-line Poznański Magazyn Targowy

Z przyjemnością oddajemy w Wasze ręce odmieniony Poznański Magazyn Targowy. Zapraszamy do lektury zarówno wersji papierowej, jaki i on-line. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi branży budowlanej i meblarskiej i zapowiadamy najciekawsze wydarzenia kolejnych miesięcy. A ponadto…

więcej

19-02-2017

KNIEJE 2017 już za nami!

3 edycja najdynamiczniej rozwijających się targów myśliwskich i strzeleckich właśnie dobiegła końca. Dziękujemy za tak liczny udział!

więcej
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact