bilety
pl
home

16-02-2018

Relacja z Targów KNIEJE

Od zakończenia Targów KNIEJE minęło już 5 dni. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej zapowiedzi odcinka specjalnego Knieje 2018, które został nagrany przez HUNTING&PASSION.

więcej

12-02-2018

Targi Myślistwa i Strzelectwa KNIEJE za nami!

Nowości na sezon łowiecki 2018, zawody strzeleckie, pokaz mody myśliwskiej, prezentacja najpiękniejszych rasy psów myśliwskich i ptaków wykorzystywanych w polowaniach, edukacja przyrodniczo-łowiecka, dobra zabawa i wiele pozytywnych emocji – tak w skrócie można opisać czwartą edycją Targów Myślistwa i Strzelectwa KNIEJE, które w dniach 9-11 lutego odbyły się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

więcej

11-02-2018

DZIŚ JUŻ OSTATNI DZIEŃ TARGÓW KNIEJE

Jedyna okazja, by z bliska przyjrzeć się najnowszym trendom w branży łowieckiej. Jeśli należysz do grona początkujących lub zaawansowanych myśliwych, koniecznie musisz wykorzystać jedyną okazję na to, by z pierwszej ręki zasięgnąć porad specjalistów. Serdecznie zapraszamy w godz. 10.00-17.00.

więcej

10-02-2018

ZAPRASZAMY NA DRUGI DZIEŃ TARGÓW KNIEJE

Co dziś w programie? Koncert zespołu BABRZYSKO, zawody w jedzeniu 1 kg burgera z dziczyzny, prezentacja psów ratowniczych, pokazy mody myśliwskiej i outdoorowej, zawody w strzelectwie sportowym, finał miss/mister psów myśliwskich, prezentacja ptaków wykorzystywanych w sokolnictwie i inne trakcje. Targi KNIEJE dziś otwarte są w godz. 10.00 -18.00.

więcej

09-02-2018

Targi Knieje już dziś!

Zapraszamy na pierwszy dzień Targów KNIEJE, podczas których w jednym miejscu i czasie będzie można porównać ofertę z zakresu broni, amunicji, optyki myśliwskiej, ubioru i najważniejszych akcesoriów dla myśliwych.

więcej

08-02-2018

Pawilony już gotowe!

Montaż targów KNIEJE już prawie zakończony. Ekspozycja prezentuje się naprawdę pięknie. A to tylko PRZEDSMAK wielkich łowów.

więcej

08-02-2018

TARGI KNIEJE JUŻ JUTRO! Pawilony tętnić będą życiem i pozytywną energią!

Otwarcie sezonu dla myśliwych 2018 odbędzie się już jutro na Targach Myślistwa i Strzelectwa KNIEJE w Poznaniu. Na czwartą edycję wydarzenia, która potrwa do 11 lutego zapraszają organizatorzy, wystawcy, przedstawiciele związków i stowarzyszeń, a także media branżowe.

więcej

07-02-2018

Rozpocznij swoją przygodę z łowiectwem właśnie w Poznaniu!

W drugi weekend lutego w Poznaniu odbędą się Targi Myślistwa i Strzelectwa KNIEJE, które po raz kolejny połączą tradycję, rzemiosło i kulturę łowiecką.

więcej
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact